Team

Specialisatie en beheer op maat
Verzekeringen zijn zo complex dat ze om specialisatie vragen.
Verzekeringen Detienne & Partners bestaat uit een team van specialisten waarop u kan rekenen.

Algemene leiding

David Detienne
david.detienne@verz.kbc.be

Polisbeheer

monica

Monica Wille
monica.wille@verz.kbc.be

liesbeth

Liesbeth Wargé
liesbeth.warge@verz.kbc.be

caroline

 

 

 

 

 

 


Caroline Vande Voorde

Caroline.vande.voorde@verz.kbc.be

Kim Lemasson
kim.lemasson@verz.kbc.be

 

 

 

 

 

 

 

David Philips
david.philips2@verz.kbc.be

Schadebeheer

tatjana
Tatjana Winand
Tel: 02 686 10 93
tatjana.winand@verz.kbc.be
kathleen
Kathleen Van Hoegaerden
Tel: 02 769 72 90
kathleen.van.hoegaerden@verz.kbc.be

Onthaal & administratie

lucia
Lucia Parijs
lucia.parijs@verz.kbc.be