Team

Specialisatie en beheer op maat
Verzekeringen zijn zo complex dat ze om specialisatie vragen.
Verzekeringen Detienne & Partners bestaat uit een team van specialisten waarop u kan rekenen.

Algemene leiding

david-jean-paul
David Detienne
Tel: 027697292
david.detienne@verz.kbc.be
Jean-Paul Detienne
Tel: 026861094
jean-paul.detienne@verz.kbc.be

Polisbeheer

monica
Monica Wille
Tel: 02 686 10 95
monica.wille@verz.kbc.be
liesbeth
Liesbeth Wargé
Tel: 02 686 10 96
liesbeth.warge@verz.kbc.be
caroline
Caroline Vande Voorde
Tel: 02 686 10 92
caroline.vande.voorde@verz.kbc.be

Schadebeheer

tatjana
Tatjana Winand
Tel: 02 686 10 93
tatjana.winand@verz.kbc.be
kathleen
Kathleen Van Hoegaerden
Tel: 02 769 72 90
kathleen.van.hoegaerden@verz.kbc.be

Onthaal & administratie

lucia
Lucia Parijs
Tel: 02 687 44 44
lucia.parijs@verz.kbc.be